ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 29.05.2020 13:53

Дорогі учні, вчителі та випускники!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника. Сьогодні ми змушені відзначати його у дещо іншому форматі, однак це не убавило його урочистості та значущості.

Незважаючи ні на що, це Свято особливе для всіх – учнів, вчителів, батьків

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку нашого  славного освітянського літопису. Закінчився навчальний рік. Попереду найдовші та найтепліші канікули.

Останній шкільний дзвоник для випускників - початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Дякую батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям громади— за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю.

Бажаю всім миру, здоровя,  віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою

Якушинецький  сільський голова                                                        Василь Романюк