Оголошення про проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Виконавчому комітеті Якушинецької сільської ради

Дата: 11.08.2020 10:23

Установчі збори для формування складу молодіжної ради  при Виконавчому комітеті Якушинецької сільської ради відбудуться 18.09.2019 року, початок зборів о 16.00.

Відповідальна особа – Степанова В.В., тел.. 096-187-05-18,vidosvi@ukr.net

Місце проведення – с.Якушинці, вул. Новоселів,1(2 поверх, зал засідань ).

Формування складу проводиться відповідно до типового Положення про Молодіжну раду

Відповідно до розпорядження сільського голови від 28.07.2020 № 92 до ініціативної групи включено:

• Краківський Юрій Станіславович – член громадської організації «Право молоді»;

•  Степанова Віта Володимирівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради;

• Лукашева Олена Валеріївна – вчитель якушинецького ліцею;

• Олешко Віта Володимирівна – директор комунального закладу «Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради»

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається  пакет документів https://rada.info/upload/users_files/04330021/827dbaa8b17b03fb25b3e1f0c18306d2.docx

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 10 календарних днів до їх проведення.

Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 08.09.2020 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: с. Якушинці, вул Новоселів, 1, відділ освіти, культури та спорту Якушинецької сільської ради.