НОВА АМБУЛАТОРІЯ НЕЗАБАРОМ ВІДЧИНИТЬ ДВЕРІ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Багато надій і сподівань покладають жителі громади на нову амбулаторію, будівництво якої наразі завершується.

Нагадаємо, що минулоріч було розпочато будівництво нової медичної амбулаторії, оскільки стара вже повністю вичерпала усі можливі терміни експлуатації і не дозволяла  надавати людям якісні медичні послуги, в першу чергу проводити сучасну діагностику на ранніх стадіях захворювань.

На будівництво нового, сучасного медичного закладу нами було залучено фінансування за рахунок субвенції  з державного бюджету – майже 8 млн. 492 тис. грн., в той час як з сільського бюджету  витрачено  970 тисяч гривень, що свідчить про ефективне залучення коштів.

Однак, на жаль, свої корективи у терміни закінчення внесли карантинні обмеження, оскільки життя нам диктує свої умови. Але, незважаючи ні на що, на сьогоднішній день усі роботи вже в стадії завершення і незабаром двері закладу відчиняться для пацієнтів.