ПІДГОТУВАЛИ ШКОЛУ ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Перед наближенням нового навчального року, кожна громада традиційно намагається відремонтувати свої школи, надати їм естетичного вигляду, максимально покращити умови навчання.

Не є виключенням і Якушинецька громада, де належна увага приділяється усім закладам освіти. Але зараз ми говоримо про ремонт Ксаверівської філії комунального закладу «Якушинецький ліцей», яка перебувала фактично в аварійному стані.

До початку нового навчального року в цій школі проведено повну реконструкцію даху, гідроізоляцію фундаменту, утеплення всіх фасадів, облаштовано відмостку, а стіни пофарбовано привітними, приємними кольорами.

До такої школи приємно йти дітям та вчителям, тому хочеться висловити слова подяки усім, хто робив цю відповідальну і вкрай потрібну роботу.