БУДНІ «ЗОЛОТОЇ РИБКИ»

Дата: 04.09.2020 11:28

Не так давно відчинив свої двері для малечі дитячий садочок «Золота рибка», який урочисто відкрили після реконструкції.

Із великим задоволенням йде малеча до цього садочка. Ще б пак. Поряд з чудовими умовами та  смачним харчуванням, з дітьми проводяться  цікаві тематичні  заняття, причому неабияка увага приділяється саме пізнавальному аспекту, набуттю навичок, які стануть у нагоді в подальшому.

Це- і облаштування дослідних ділянок, на яких вирощуються та обробляються дітьми актуальні сільськогосподарські культури, пізнання основних заходів безпеки дорожнього руху, проведення рухливих ігор, занять на спортивно-ігрових майданчиках та багато іншого.

Особливістю є те, що в умовах адаптивного карантину діти багато часу проводять на свіжому повітрі, де під час корисних занять, пізнають багато  цікавого й корисного.

Приємно, що заклад відновлений не дарма і не тільки користується неабияким попитом, але є гордістю громади. Отже маємо черговий приклад успішно реалізованого  масштабного проєкту.