ВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Шановні рятівники!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Днем рятівника!

На вас покладена надзвичайно почесна та відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій людей, адже немає нічого дорожчого ніж життя людини. «Запобігти. Врятувати. Допомогти» — це гасло найточніше характеризує ваші нелегкі будні.

Вас добре знають та шанують у нашій громаді, віддають належне вашій мужності, професіоналізму та високим моральним якостям. На ваших плечах не тільки забезпечення технологічного і природного благополуччя, але й життя, здоров’я та долі багатьох людей.

Щиро бажаю кожному з вас і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добра. Вірю, що ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань в ім’я зміцнення Української держави та громади.

Якушинецький сільський голова                                                   Василь Романюк