Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ПРИВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ

 Шановні працівники пошти !

 

 

     Від імені  сільської ради, депутатського корпусу, щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти. В цей день, 9 жовтня 1874 року, була заснована головна міжнародна поштова організація – Всесвітній поштовий союз.

     Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Це унікальний вид зв’язку, який дозволяє переправляти в будь-яку точку держави та світу не просто інформацію, а й матеріальні об’єкти, і в цьому сенсі пошта абсолютно незамінна.

     Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

     Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники української пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги. А часто, особливо в сільській місцевості є єдиним звязком людей  із зовнішнім світом.

     Вітаючи зі святом, дякую за вашу сумлінну працю і бажаю вам  міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, достатку в родинах, успіхів у роботі та радості від спілкування з людьми.

 

 

 З повагою,

 

 

 

Якушинецький сільський голова                      Василь Романюк« повернутися до списку новин