Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ЗАКІНЧУЄМО РЕМОНТ У ШКОЛІ

Багато точилося розмов та безліч різних припущень висувалося щодо проведення ремонту внутрішніх приміщень Якушинецького ліцею.

Дане  питання «назріло» давно й тягнути далі, зважаючи на значний обсяг виконаних зовнішніх робіт, цілу низку винесених контролюючими органами категоричних приписів та  інших об’єктивних факторів не було як.

Тому рівно місяць тому назад, було прийнято рішення про початок ремонтних робіт  внутрішніх приміщень Якушинецького ліцею (вестибюлів, коридорів та інш.).

Наразі зараз, ремонт завершується. Повністю відремонтовано стіни, замінено усі 48-м дверних блоків до класних кімнат, модернізовано систему водяного опалення, а сьогодні, із залученням  вчителів, батьків, учнів було організовано прибирання після ремонту.

Заняття в ліцеї з урахуванням карантинних обмежень розпочнуться з понеділка, 12 жовтня. Гарним, привітним та естетичним виглядом зустріне дітей ліцей і зовні і тепер вже з середини. Ще одну добру і таку потрібну для громади справу закінчено  за принципом : "Не словом, а ділом!".   

     

   « повернутися до списку новин