ПРИВІТАННЯ ЯКУШИНЕЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми вітаємо усіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

Цього дня ми віддаємо шану тим, хто у перші дні російської агресії став на захист нашої Батьківщини, беручи участь в антитерористичній операції на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Шановні захисники України! Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, операції обєднаних Сил, військовослужбовці та усі ті, хто кожного дня боронить спокій жителів нашої України та громади! Завдяки Вам сьогодні у незалежній та суверенній Україні, під мирним небом, живуть наші діти, ростуть наші онуки. Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад для підростаючого покоління. Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Цього дня я бажаю Вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у Ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають Вам душу. Нехай Ваші родини і нашу країну оберігає Господь!  Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,

Якушинецький сільський голова            Василь Романюк