ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА

Дата: 24.10.2020 15:28

Шановні автомобілісти та дорожники!

Вітаю вас з наступаючим професійним святом, яке за традицією, відзначаємо в останню неділю жовтня. Фото без опису

День автомобіліста і дорожника - це професійне свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов'язок.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобільного транспорту, він є найважливішою системою життєзабезпечення.

Життя кожної людини й громади тісно пов’язані з професією автомобіліста. Від майстерності водіїв та якості роботи дорожників залежить безпека пасажирів, якість й вчасність перевезень. Тому вітаю всіх, чиє життя пов'язане з дорогою.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах. Нехай усі ваші дороги  ведуть до успіху.

З повагою,

Якушинецький сільський голова                                  Василь Романюк