ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 09.11.2020 09:24

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва !

Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а славна творчість наших аматорів відома далеко за межами громади й засвідчує вірність нашому рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва громади за самовіддану, подвижницьку працю.

Творчих вам здобутків, нових мистецьких перемог, миру, любові і злагоди, втілення усіх творчих ідей, натхнення та процвітання у цій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Якушинецький сільський голова           Василь Романюк