Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СЕЛА ЗАРВАНЦІ

 

                            Дорогі односельчани!

Щиро вітаю Вас із  Храмовим святом села Зарванці та Днем святої великомучениці Параскеви!

 

День народження найбільшого у громаді села Зарванці  – це особливе свято, яке єднає всіх жителів громади, а його історія є часточкою історії нашої держави, яку творять   добрі, щирі й працьовиті люди. Щоденна праця  цих людей, їх відданість та любов до рідної землі, заслуговують на глибоку повагу.

     Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та громаду, підтримувати славетні традиції.

       Сьогодні ми святкуємо ще і День святої великомучениці  Параскеви, цілительки важких хвороб й покровительки сімейного благополуччя, на честь якої названо храм у Зарванцях (настоятель о. Володимир), який християнською міцною вірою об’єднав наших вірян.  

       Тож від щирого серця та усієї душі зичу Вам усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щоб кожному  посміхалася доля, Господь дарував наснагу й сили, щоб Ви проживали у дружньому колі і працею славили Ваші родини й громаду.

 

Зі святом Вас!

 

 

 

Якушинецький сільський голова           Василь Романюк

 « повернутися до списку новин