Привітання голови Якушинецької ОТГ Василя Романюка з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2020 13:02

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи.

Події двох Майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше на Майдані  2004-го року. Вдруге на Майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го років.

Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних й відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни, утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, віддання належної шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року, листопаді 2013  - лютому 2014 років, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Тож з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, щиро вітаю  усіх учасників національно – визвольної  боротьби,  тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності, а особливо тих, хто сьогодні мужньо боронить рідну землю від російської навали. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  людей, не згасає віра у щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!

Якушинецький сільський голова           Василь Романюк