ОГОЛОШЕНО АКЦІЮ З ПІДТРИМКИ ВОЇНІВ ООС

Якушинецькою сільською радою  оголошено благодійну акцію – збір  гуманітарної допомоги для захисників України, яка традиційно приурочена до Дня Святого Миколая й  Новорічних свят.

З урахуванням побажань військовослужбовців, пріоритетними є продуктові жири (олія, масло, сало), солодощі, кондитерські вироби, консервовані продукти ( як домашнього, так і заводського виготовлення), теплі речі (в першу чергу шкарпетки, рукавички), сезонні фрукти (яблука, грушки, цитрусові, тощо), побутові миючі засоби.

Допомога прийматиметься з урахуванням карантинних вимог 12-13 грудня (субота-неділя) у закладах культури громади (с. Якушинці, Зарванці, Майдан, Некрасове, Лукашівка, Дашківці, Пултівці, Ш. Гребля), після чого 17-18 грудня буде урочисто передана офіційним волонтерам (відповідальна Світлана Бевз) та адресно доставлена у підрозділи 59-ї бригади, у яких проходять службу багато наших земляків і які саме зараз гідно виконують бойові завдання в зоні проведення ООС.

Підтримаємо наших воїнів!

Виконавчий комітет Якушинецької сільської ради