ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2020 09:55

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Знову до нас приходить довгоочікуване свято – день Святого Миколая – одне з найсвітліших свят, яке дарує нам зимова пора.

На жаль, сьогодні життя внесло свої корективи, внаслідок епідемії введено суворі карантинні обмеження.

Однак, від цього свято не стало менш бажаним й сьогодні, наші серця як завжди наповнюються милосердям та добротою, а в наші домівки приходить світла радість і добрі сподівання. І не секрет, що цього дня кожний із нас, незважаючи на те, скільки йому років, чекає на диво.

А маленькі діти з найбільшим нетерпінням чекають цього дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Тому я звертаюся до кожного – нехай кожен з нас стане своєрідним помічником Миколая, поділіться з дітками своєю любов’ю, добром і щедрістю душі, допоможіть їм відчути радість свята, щоб жодна дитина не залишиться сьогодні без уваги.

Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода.

Вітаю вас, дорогі маленькі жителі громади, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! А всім нам зичу миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.

Якушинецький сільський голова                    Василь Романюк