Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ЯКУШИНЕЦЬКА ГРОМАДА – ПОТУЖНИЙ ОСЕРЕДОК МЕЦЕНАТСТВА

Не є таємницею, що Якушинецька громада славиться не тільки своїми досягненнями та звершеннями, дружними, працелюбними й творчими людьми, але ще є і потужним осередком меценатства та благодійності.     

 І в цьому наочно мав змогу переконатися кожен, зокрема,  під час відкриття амбулаторії сімейної медицини.

 На це свято, наш багаторічний меценат, підприємець, ветеран АТО та депутат облради, зарванчанин  Олександр Олександрович Підгорняк, прийшов не з пустими руками, подарувавши   нову пральну машину, житель Якушинців Наірі Буртелович Бзнуні, наступного дня передав закладу кіслородне обладнання та балон кисню, а нещодавно депутат Олександр Масленников надав допомогу у  придбанні нових водяних насосів для водогону, які вийшли з ладу в с. Пултівці.

 До речі і сьогодні, Олександр Підгорняк, отримавши попередньо звернення жителів села Іскриня про допомогу у відновленні сільської водойми, разом із головою громади Василем Романюком, виїхав до села та вручив активістам-представникам сільської громади кошти на оплату роботи техніки, стосовно яких до нього і зверталися люди. Відновлення цієї водойми дозволить не тільки створити місця для відпочинку жителів та любительської риболовлі, але й тримати достатнім рівень води у криницях людей. І це не поодинокий випадок надання допомоги Олександром Олександровичем. На його рахунку і багато інших, добрих й таких потрібних людям справ, а зокрема - сприяння в обладнані та підключенні електричного парового опалення у Хмілянській початковій школі (філії), яке вже успішно функціонує відучора.

 Ось такими вони і є, робочі будні справжнього мецената. Не заради якогось піару (вибори вже далеко позаду), а заради людей, громади.

У свою чергу, сільський голова Василь Романюк, обговорив із представниками громади села актуальне питання освітлення вулиць, яке буде проведено цього року за рахунок коштів бюджету.

Звісно, без такої вчасної дружньої підтримки, мати ті досягнення, які є у громаді на сьогоднішній день, було б набагато важче.

Тож здоров’я та успіхів Вам, дорогі  наші меценати!    

           


 

 

 « повернутися до списку новин