У ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ МЕЦЕНАТСТВА

Дата: 22.01.2021 13:16

Зовсім нещодавно відкрилася нова амбулаторія, однак заклад вже набув неабиякої популярності серед жителів і багато людей користуються його послугами.

А на підтвердження актуальності й важливості  якісних медичних послуг, до амбулаторії тривають   візити меценатів, які розуміють наскільки важливою та доречною є їхня допомога саме на першочерговому етапі роботи закладу, а простіше – коли відбувається його становлення.

Ось і сьогодні, до закладу завітав місцевий житель, підприємець, меценат Олександр Миколайович Мороз, який передав амбулаторії в особі головного лікаря Володимира Івановича Гуцола нову електричну сушку для білизни, за що  очільник сільської ради Василь Станіславович Романюк висловив теплі слова вдячності від імені усієї громади.