РОБОТА У ГРОМАДІ ТРИВАЄ

Дата: 04.02.2021 16:24

Щодня у громаді ведеться робота зі створення й відновлення  об’єктів інфраструктури, адже із приєднанням нових населених пунктів роботи додалося в рази і далеко не усі важливі об’єкти, а в першу чергу соціального спрямування, перебувають у задовільному стані.

Сьогодні увага приділялася Дашковецькому старостинському округу. Наразі, створено комісію сільської ради  для вирішення питання подальшого функціонування закладу культури, адже приміщення наявного перебуває в аварійному стані.

Сільський голова Василь Романюк, староста Тетяна Третяк, начальник відділу капітального будівництва Віталій Костюк, місцевий житель депутат Дмитро Шевчук, на місці вивчали питання відновлення артезіанських свердловин, їх оформлення та забезпечення жителів села питною водою за допомогою водогону.

В селі Іскриня представник проєктанта визначив обсяг робіт щодо обладнання системи світлодіодного освітлення на вулицях села.

Нагадаємо один із основних принципів побудови роботи в громаді:

-В нас немає основних і другорядних населених пунктів, усі рівні.