Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ-УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

 

          Сьогодні у державі вчергове відзначається День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав, який традиційно присвячений 32-й річниці виводу військ із ДРА, однак вшановуються учасники бойових дій на території усіх інших держав.

          Не залишилася осторонь і Якушинецька громада, де урочисті заходи проводилися у новому форматі й було запрошено усіх учасників бойових дій із нещодавно приєднаних сіл.

          Окрім урочистостей,  ветерани вирішили нагальне для себе питання –   утворили Спілку  учасників бойових дій  на території інших держав Якушинецької  громади та відкритим голосуванням обрали  її голову  - зарванчанина  Анатолія Івановича Кондюка, оскільки районна спілка воїнів –афганців, яка існувала донедавна у Вінницькому районі, у зв’язку із реорганізацією, припинила своє існування.

          Воїни подякували колишньому голові районної Спілки Василю Йосиповичу Катілову, який понад два десятиліття представляв та захищав інтереси ветеранів, однак через погіршення самопочуття й поважний вік не зміг знову запропонувати свою кандидатуру на місце очільника організації, однак залишився у її лавах.

          Традиційно присутні вшанували пам’ять полеглих на чужій землі земляків-українців хвилиною мовчання.  

          Якушинецький сільський голова Василь Станіславович Романюк від імені  усієї громади привітав кожного учасника бойових дій та вручив грошові премії.

          Артисти Якушинецького Центру культури та дозвілля, його філій,   порадували запрошених гостей  гарною музичною програмою, а працівники бібліотеки підготували тематичну виставку друкованих творів.

          Приєднуємося до привітань і ми.               

 


 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин