Інформація щодо прийому заявок про ремонт вуличного освітлення на території громади

Дата: 08.03.2021 09:46

Повідомлення

щодо порядку прийому заявок на ремонт вуличного освітлення на території Якушинецької громади

Відділ управління майном, архітектури та будівництва Якушинецької сільської ради приймає заявки про несправність вуличного освітлення за номером телефону гарячої лінії +380975233066.

Заявки про несправність вуличного освітлення приймаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 16.00 год.  в телефонному режимі або у вигляді повідомлення на Viber.

Заявник має надати наступну інформацію:

1. Власне прізвище, ім’я, по батькові.
  2. Контактний номер телефону.
  3. Координати несправного об’єкту  (назва населеного пункту, вулиці та номер будинку або інша прив’язка ).
  4. Причина несправності.

Надання повної інформації сприятиме швидшому відновленню роботи вуличного освітлення.

Додаткова інформація: Якщо проблема з освітленням не вирішилась до 16 числа поточного місяця або 01 числа наступного, зверніться, будь ласка , повторно на гарячу лінію для того, щоб ми могли проконтролювати підрядника.

Начальник відділу УМАБ

Якушинецької сільської ради