ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Дата: 13.03.2021 12:56

Вчора відбулося засідання чергової, 5-ї сесії 8-го скликання депутатів Якушинецької сільської ради. У зв’язку із посиленням карантинних заходів, для дотримання визначених норм, засідання було проведено у великій залі Центру культури та дозвілля.

Голосування проводилось у звичайному електронному режимі, за допомогою системи «Рада», яка успішно функціонує вже три роки, а саме зараз  завдяки її можливостям, ми можемо забезпечити дотримання протиепідемічних норм під час проведення колегіальних заходів і у випадку подальшого посилення карантинних заходів. Із порядком денним та результатами голосування можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради.

Придбання цієї системи - черговий приклад раціонального вкладення коштів для забезпечення вирішення актуальних для громади, нагальних питань.