ГРОМАДА ОТРИМАЛА «ЛЮДИНУ РОКУ 2020»

Дата: 25.03.2021 13:16

Впродовж останнього часу результатам роботи Якушинецької громади, її досягненням,  надавалося багато незалежних оцінок на різних рівнях, завдяки яким вона вже є добре знаною як на теренах держави, так і за її межами.

Однак, не всі замислювалися над тим, як та завдяки чому вдалося досягнути цих результатів. А це, насамперед, наполеглива щоденна праця та звичайно професіоналізм, вміння організувати роботу.

Тому сьогоднішнє вручення головою облдержадміністрації Сергієм Борзовим очільнику громади Василю Романюку відзнаки «Людина року 2020» в номінації «Самоврядець року» є черговим  офіційним визнанням як особистих досягнень Василя Станіславовича, так і усієї Якушинецької громади.

Ще одним приємним моментом на сьогоднішньому нагородженні, стало вручення відзнаки «Герой року» члену Якушинецької Спілки ветеранів АТО, підполковнику служби цивільного захисту Сергію Гайдишу.