Вітаємо Якушинецького сільського голову Романюка Василя Станіславовича з 55-річним ювілеєм!

Шановний Василь Станіславович!

Вітаючи Вас з 55-ти річним ювілеєм, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи на благо громади було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а величезний професійний досвід буде надійним дороговказом у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашої громади.

Впевнені, що людська шана є і завжди буде подякою за Вашу плідну, віддану  працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З повагою та найкращими побажаннями,  депутатський корпус, виконавчий комітет та працівники Якушинецької сільської ради