ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Добре знаною в Дашківцях людиною є Павло Петрович Кожухівський, який усе своє життя присвятив нелегкій праці для держави та людей. Не одне покоління  селян по сьогоднішній день добрим словом згадує золоті руки Майстра, а чи не у кожній хаті й досі користуються гарними та корисними столярними виробами, якими він багато років обдаровував людей, а в роботу  вкладав не лише талант, але й частинку своєї широкої душі.

Гідними членами суспільства виховали Павло Петрович разом із дружиною трьох дітей, а зараз радіють двом онукам.

Привітати ювіляра із подарінками та грошовою премією завітали Якушинецький сільський голова Василь Романюк, староста Тетяна Третяк, представники ветеранських кіл.

І тому до чисельних привітань Павла Петровича із 90-річним ювілеєм, приєднуємося  й ми та від щирого серця бажаємо імениннику миру, міцного здоров’я та довгих років життя!