ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 6-ТА СЕСІЯ 8-ГО СКЛИКАННЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.04.2021 16:18
Кількість переглядів: 1116

Сьогодні відбулася планова, 6-та сесія 8-го скликання сільської ради, на якій було розглянуто 62 питання порядку денного.

Особливість заходу полягала в тому, що  на ньому, окрім депутатського корпусу були присутні депутат обласної ради Олександр Підгорняк, військовий комісар Вінницького району Сергій Іванов, начальник райуправління Національної поліції Віталій Стахов, очільники структурних підрозділів Вінницької обласної ради.

Найбільш актуальними питаннями, по яких депутатами були прийняті рішення, стали прийняття Стратегії розвитку Якушинецької громади 2030, змін до цільових програм, бюджету, звернення до Верховної Ради України із земельних питань.

Робота проходила у конструктивному руслі, кожен з присутніх мав можливість висловити свою думку й бути почутим.

Найбільше виступів депутатів відбулося перед прийняттям  Стратегії розвитку, оскільки це основний документ, який є основою для подальшої розбудови громади, дороговказом. Як наслідок, за прийняття цього документа проголосувало 19-ть депутатів з 26-ти. Разом з тим, 3 депутатів проголосували проти прийняття Стратегії, як основого документа розвитку в цілому, а 2 утрималися (див. результати відкритого поіменного голосування).

Захід проводився із дотриманням карантинних обмежень та встановлених санітарних норм.