ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 26.04.2021 12:36

Сьогодні, у день 35-ї річниці Чорнобильської трагедії, Якушинецький сільський голова Василь Романюк від імені усієї громади вшанував ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів сімей померлих, яких на сьогоднішній день в нас 63.

Кожному учаснику тих буремних подій від імені сільської ради було вручено відзнаку «Рятівникам людства» та грошову винагороду. Саме ці люди, не вагаючись, відвернули смертельну небезпеку від усього світу, втіливши у собі зразок саможертовності та патріотизму й заплативши за це найвищу ціну  своїм життям та здоров’ям.

На жаль, діючи карантинні обмеження не дають змоги провести заходи у звичному урочистому форматі, але увага була приділена та приділятиметься постійно кожному ліквідатору. І не тільки   під час урочистих дат.

Миру, міцного здоров’я та довгих років життя Вам, дорогі рятівники!