Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Якушинецької сільської ради»

Дата: 07.05.2021 09:37

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій та зауважень від громадян та суб’єктів господарювання, Якушинецька сільська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності Якушинецької сільської ради».

Проект рішення, додаток до нього та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Якушинецької сільської ради https://yakushynecka-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення прийматимуться у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати його оприлюднення:

1. поштою на адресу: 23222, Україна, Вінницька область, Вінницький район, с.Якушинці, вул. Новоселів, 1.
  2. на електронну адресу: yakushinecka-rada@ukr.net.

Відповідальні особи:

Присяжнюк Володимир Федорович, завідувач сектору земельних відносин відділу управління майном, архітектури та будівництва Якушинецької сільської ради;

Максимчук Людмила Вікторівна, начальник фінансового відділу Якушинецької сільської ради.

Сільський голова                                                                Василь РОМАНЮК

05.05.2021