ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ- ВИЗВОЛИТЕЛІВ

Дата: 09.05.2021 14:51

Сьогодні, 9 травня у Якушинецькій громаді традиційно відбулися заходи із вшанування воїнів - визволителів та пам’яті усіх полеглих на фронтах Другої Світової війни земляків.

На жаль, із-за діючих карантинних обмежень, ці урочисті заходи неможливо було провести у звичному для нас, масштабному форматі, однак  кожен ветеран,   пам’ять полеглих воїнів у кожному селі громади була вшанована.

Зараз у громаді проживає п’ятеро безпосередніх  учасників тих буремних подій - Григорій Іванович Волоський (село Лисогора),   Анатолій Петрович Медвєдев (с. Майдан), Ніна Харитонівна Кравець (с. Майдан),  Феодосій Тимофійович Вітюк (с. Лукашівка) та Анатолій Васильович Коломієць (с. Ріжок).

Кожному ветерану сільський голова   Василь Романюк особисто вручив вітальні листівки, грошову винагороду від сільської ради, а представники ветеранських організацій – символічні подарунки від депутата обласної ради Олександра Підгорняка та Вінницької районної ради  Сергія Кушніра, які вже багато років поспіль є добре знаними у громаді меценатами.

До меморіалів пам’яті полеглих у всіх селах громади, братських поховань, сільським головою, старостами, працівниками сільської ради, представниками ветеранських організацій Петром Василиничем та Миколою Ситарем,  депутатами сільської ради,  жителями сіл, було покладено живі квіти.

Працівниками Якушинецького Центру культури та дозвілля, закладів освіти  й аматорськими творчими колективами громади, було підготовлено тематичні святкові художні  та концертні програми в режимі онлайн.

Міцного здоров’я й довгих років життя Вам, дорогі ветерани!