ОТРИМАННЯ ЧЕРГОВОГО ГРАНТУ

Вже котрий рік поспіль, Якушинецька громада є учасником та переможцем різних конкурсів, номінантом грантів.  І це не лише джерело залучення додаткових коштів для реалізації соціально значущих проєктів, але й показник фаховості та професійності наших спеціалістів.

Ось і сьогодні, очільник громади Василь Романюк, отримав диплом переможця обласного конкурсу «Комфортні громади». Умови конкурсу передбачають надання переможцю з обласного бюджету фінансування в сумі 297 тис. грн. для реалізації соціальних проєктів.

В даному випадку ми брали участь в конкурсі для залучення додаткового фінансування на проведення освітлення села Іскриня. І перемогли. Незабаром стартує активна фаза проведення робіт.

Наразі, маємо чергове наочне підтвердження нашого принципу: « У громаді немає основних і другорядних населених пунктів. Усі рівні».