МАЄМО ЧЕРГОВИЙ 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Сьогодні виповнюється 90 років від дня народження жительки села Зарванці Ганні Мефодіївні Мельник.

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. На жаль, підводить іменинницю останнім часом здоров'я, але вся родина  знаходить для неї щемливі слова. І саме у цей день іменинницю ніяк не можна залишити без щирих привітань, які зігріють душу. Тому привітання з ювілеєм 90 років таке важливе, а саме ці слова стають окрасою святкового дня. Від імені громади вручили ювілярці грошовий подарунок секретар виконкому сільської ради Олександр Качан й представник ветеранського осередку Микола Ситар.

Із побажаннями міцного здоровя й довгих років життя, приєднуємось до  святкових привітань і усі ми.