АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ У ГРОМАДІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Дата: 23.07.2021 15:22
Кількість переглядів: 2008

Сьогодні можна наочно побачити, що по асфальтуванню доріг у громаді вже зроблено немало. Вони давно стали своєрідною візитівкою. А найголовнішим тут є те, що робота організовується за принципом: «Немає основних і другорядних, усі рівні». І  в цьому вже переконалися жителі усіх населених пунктів громади.

Традиційно пік робіт з асфальтування щороку припадає на період липень-вересень, оскільки  це обумовлено цілою низкою факторів. Це - погодні умови, дотримання тендерних процедур, погодження умов дольового будівництва по об’єктах, які перебувають на балансі інших організацій, зокрема, Служби автомобільних доріг, тощо.

Наразі, на сьогоднішній день, проводиться робота по асфальтуванню ділянки дороги від траси М-12 до с. Слобода – Дашковецька ( перебуває на балансі Служби автомобільних доріг), підготовка та асфальтування вулиці Комарова в с. Микулинці, будівництво дороги  від траси М-12 по вул. Польовій  в с.Пултівці в напрямку с. Махнівка.

Проводяться роботи і на інших об’єктах громади, а роботи попереду ще немало. Втім, виходить  в того, хто працює.