ПРОВЕЛИ СОЦІАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИЙ ЗАХІД

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби із торгівлею людьми, у Якушинецькій сільський раді проведено соціально орієнтований захід.

Питання заробітку, у т.ч. і за кордоном,  для жителів громади, як і для значної частини населення України, на сьогоднішній день є надзвичайно актуальним. Багатовекторність соціальних й політичних факторів, економічна скрута, змушують людей шукати додаткових заробітків. І цим нажаль, у своїх інтересах часто користуються недобросовісні працедавці, як в Україні, так і за кордоном.

І тому саме сьогодні, працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я, Служби у справах дітей сільської ради, організували проведення тематичного заходу, метою якого і є запобігання потрапляння людей у тенета недобросовісних працедавців.

Було підготовлено тематичні локації, організовано роз’яснювальну роботу із населенням, розповсюдження друкованих матеріалів. Важливість заходу полягає у реалізації принципу державної політики: «Найбільша цінність у державі- людина, її життя та здоров’я».