ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СЕЛА ЯКУШИНЦІ

Дата: 01.08.2021 11:42

Шановні односельчани!

Час летить швидко. І в цьому безупинному плині міняється все довкола, змінюються  люди, оновлюється світ, закарбовуючи в календарі життя пам’ятні дати.

Сьогодні ми святкуємо День села Якушинці, славна історія якого є часткою історії громади, області,  держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі односельці.

Дорогі земляки! Низький уклін вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. Від імені сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто, щиро вітаю Вас з Днем села Якушинці!

Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і радості. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі, у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. А нашому селу й громаді  – процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження, рідне село ! З Днем народження наша мала Батьківщино!

З повагою, Якушинецький сільський голова

Василь Романюк