Сердечно вітаємо із 75 річчям!

Сьогодні свій День народження, поважне 75 – річчя, відзначає колишній голова Якушинецької сільської ради, учасник бойових дій у Демократичній Республіці Афганістан, офіцер у відставці, багаторічний очільник Вінницької районної Спілки воїнів-афганців, депутат районної ради кількох скликань, лікар Василь Йосипович Катілов

Шановний Василе Йосиповичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілеєм!

75 років — це не лише досвід і роки, але ще й повага, заслуги і мудрість. Саме Ви заклали фундамент сучасної потужної Якушинецької громади, багато років дбали про добробут людей.

Бажаємо Вам доброго здоров’я, гармонії, благополуччя, щастя, миру, достатку, надії та любові. Нехай у Вашому домі буде лад, затишок, для душі завжди вистачає радості й втіхи, близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому.

Впевнені, що безмежна людська шана є і буде подякою Вам за багаторічну службу із захисту Батьківщини й плідну мирну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею.

Із  глибокою  повагою

Сільський голова Василь Романюк,