ГРОМАДА СТАЄ БАГАТШОЮ НА ПОВАЖНІ ЮВІЛЕЇ

Незмінною залишається традиція вшанування поважних ювілеїв жителів нашої громади. І це вже є не тільки проявом поваги до життєвої мудрості ветеранів, їхнього безцінного життєвого досвіду, який власне є фундаментом сьогоднішніх великих справ, але водночас і обов’язком  керівництва громади.

І тому сьогодні, виконуюча обов’язки сільського голови Людмила Грабова, від імені усієї громади привітала із 90-річним ювілеєм жительку села Ксаверівка Наталію Яківну Сторожук, вручивши їй грошовий подарунок.

Непростий життєвий шлях пройшла ювілярка, усе своє життя присвятила важкій праці для людей, а зараз проживає у пошані односельчан.

Наразі, приєднуємось до святкових привітань і ми. Миру, здоров’я й довгих років життя Вам, дорога наша іменинниця!