Якушинецька громада
Вінницька область, Вінницький район

Якушинецький ЦПМСД інформує

 

На виконання Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 у наразі триває п'ята хвиля вакцинації від COVID-19.

«Якушинецьким ЦПМСД» проводить щоденну вакцинацію на базі 2х пунктів щеплень у Якушинецькій АЗПСМ (с.Якушинці вул.Барвінкова 21А) та Агрономічанській (сільській) АЗПСМ (м.Вінниця вул.Хмельницьке шосе, 92). Також працює 2 мобільні бригади які виїжджають як до маломобільних груп населення так і в організовані колективи для проведення масової вакцинації населення. Працівники Якушинецької ЦПМСД приймають участь у роботі Центру масової вакцинації за адресою м.Вінниця вул.Пирогова 57.

серед доступних вакцин:

  • AstraZeneca;
  • CoronaVac від Sinovac;
  • Comirnaty від Pfizer;
  • Moderna.

За час вакцинації введено близько 8 тисяч доз вакцини.

Медики вакциновані на 89%.

Станом на 11 серпня повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби завершило 3,5 тис населення.

Першу дозу вакцини отримало ще близько тисячі осіб.

В зв’язку з підготовкою закладів освіти до нового навчального року особлива увага приділяється вакцинації працівників закладів освіти для забезпечення безпечного середовища в середині колективів.

Записатись для проведення вакцинації можна звернувшись до сімейного лікаря, або за телефоном 0978831156 гарячої лінії «Якушинецького ЦПМСД» де кваліфікований спеціаліст порадить яку саме вакцину краще використати та запросить на певний день для проведення щеплення.

Усі вакцини, які завезені в Україну є безпечними, ефективними і дозволені ВООЗ для використання. Після повного курсу вакцинації проти коронавірусної хвороби можна буде отримати міжнародний сертифікат про проведення вакцинації, у свого сімейного лікаря.

Тому не чекайте і пам’ятайте, що вакцинація – єдиний шлях до подолання пандемії коронавірусу та захисту свого здоров’я від хвороби!

 


 

 

 

 

 « повернутися до списку новин