ВЧЕРГОВЕ ПРИЙМАЛИ ІНОЗЕМНУ ДЕЛЕГАЦІЮ

Візити іноземних делегацій та співпраця на міжнародному рівні  для Якушинецької громади упродовж  останніх років - не новина.  І річ тут не лише у офіційно визнаних досягненнях щодо розбудови громади, створення нових об'єктів соціального спрямування й залучення новітніх технологій, а саме у тім, що наша громада довела саме свою ефективність та спроможність здійснення міжнародної співпраці, користь від якої сьогодні може бачити кожен.

Наприклад, Якушинецький ЦНАП був створений саме у рамках міжнародної програми U-LEAD  із залученням міжнародних інвестицій.

Тому днями до нас завітала делегація з Румунії, члени якої цікавилися саме питаннями надання адміністративних послуг людям, розвитком й вдосконалення цього важливого напрямку. Важливість таких візитів для нас полягає в отриманні корисного міжнародного досвіду для підвищення ефективності питань адміністрування саме на рівні конкретного органу самоврядування, підвищенні комфорту в обслуговуванні людей напряму, без будь-яких проміжних "бюрокритичних " ланок.

Слід відзначити, що візит відбувся саме з ініціативи румунської сторони.

Незмінним вказівником для нас у цьому залишається  пророчий вислів Великого Кобзаря :" І чужому навчайтесь і свого не цурайтесь".