Долучаємось до Всесвітнього дня прибирання

До Всесвітнього Дня прибирання у Якушинецькій громаді 26.09.2021 року о 10.00 год. організовується робота із благоустрою довкілля в наступних місцях:

1. Акацієва посадка  ( вул. Шкільна в с. Зарванці). Плануємо створити парк "міні-Буковель".

2.Дитячий майданчик с. Ксаверівка

3. Територія будинку культури з дитячим майданчиком в с. Майдан

4.Пам'ятник загиблим землякам в роки війни в с. Некрасове

5. Пам'ятник загиблим землякам в роки війни та зупинки громадського транспорту в с. Ш.Гребля

6.Пам'ятник загиблим землякам в роки війни, площі контейнерних майданчиків в с. Пултівці

7. Сміттєзвалище по вул. Грушевського в с. Дашківці

8. Пам'ятник загиблим землякам (братська могила) в с. Микулинці

9. Території усіх закладів освіти, культури та охорони здоров'я по усіх селах громади.

Участь в акції може узяти кожен бажаючий. При собі мати спецодяг, інвентар ( лопати, граблі, сокири, пилки, мішки для сміття, тощо). Не будьмо байдужими, адже громада- наш дім.

Більш детальна інформація про акцію за посиланням: