ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СЕЛА КСАВЕРІВКА ТА МИКУЛИНЦІ

Шановні жителі сіл Ксаверівка та Микулинці!

Від імені Якушинецької сільської ради, її виконавчого комітету і усієї Якушинецької  громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села.

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багаті ваші села, складаються із щоденної праці, знань і талантів кожного жителя. І саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.

Бажаємо всім жителям сіл Ксаверівки та Микулинці процвітання й стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай серця наповнюються гордістю за свої рідні села, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

Зі святом вас!