ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ЗДОРОВА УКРАЇНА»

Дата: 21.09.2021 16:54

Спортивна інфраструктура нашої громади поповнилась ще однією сучасною і якісною локацією. В селі Некрасове на спортивному майданчику біля школи сьогодні відкрили  четвертий «Активний парк» на Вінниччині. На заході був присутній голова облдержадміністрації Сергій Борзов, заступник сільського голови Людмила Грабова, вчителі та учні Некрасовської школи, представники закладів культури громади.

Ця соціальна програма включає три напрямки: перший – здорове харчування у школах, другий – для людей похилого віку,  третій – розбудова активних парків у громадах.

Такі активні парки є інтерактивними, оскільки просканувавши QR-код, можна отримати відеоінструкції з комплексами вправ різної складності від провідних спортсменів.

Очільник області подякував Якушинецькій громаді за підтримку  ініціативи Президента України зі створення Активних парків.

Загалом на майданчику облаштовано турнік, бруси, шведську стінку, координаційну лінію, лавки, і, найголовніше – обладнано місце для занять фізичними вправами для всієї родини.

Наші представники  освітньої й культурної  структури, вихователі, учні та спортсмени-аматори провели невеличкі спортивні класи, приурочені до цієї приємної події

Челендж з відкриття «Активних парків» сьогодні передали Літинській громаді.