Щодо роботи закладів освіти в період карантину

Дата: 22.09.2021 13:10

Державна комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо оголошення жовтої зони по всій території України з 23 вересня 2021 року.

Це означає, що заклади освіти зможуть працювати в звичайному режимі, якщо вакцинованими будуть мінімум 80% персоналу.

Сьогодні о 15.00 комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Якушинецької сільської ради має прийняти рішення про роботу закладів освіти в умовах карантину.

Станом на 13.00 лише 2 з 14 закладів освіти Якушинецької громади не подолали поріг 80% вакцинації персоналом - Якушинецький ліцей та Широкогребельська школа (дитячий садочок).

Тобто учні даних закладів з 23.09.2021 будуть знову навчатися в домашніх умовах, а це відсутність повноцінного спілкування з однолітками, несприйняття шкільного матеріалу, псування зору через навчання в гаджетах, обмеження зайнятості батьків.

Чи зміниться ситуація до кінця дня залежить від не вакцинованих працівників закладів.