ТРИМАЄМО ТЕМП АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ У ГРОМАДІ

Багато заасфальтовано доріг у Якушинецькій громаді упродовж цьогорічного літньо -осіннього періоду, однак на сьогоднішній день ця  важлива робота триває. І пріоритетом тут є вирішення проблем сполучення саме із віддаленими, периферійними  місцинами громади, жителі яких  багато десятиліть не могли зручно дістатися своїх домівок, а у разі необхідності отримати допомоги аварійних служб та послуг.

Це- Пултівці, Некрасове, Микулинці, Ріжок, Дашківці, Майдан й практично всі інші.

Наразі, станом на сьогоднішній день, фактично завершено асфальтування вулиці Назарія Яремчука в Якушинцях. Ця вулиця хоча і не відноситься до «центральних», але є заселеною і має неабияке значення для її жителів,  має окремий виїзд на «воєнну дорогу» та відповідно, на трасу М-12.

І ця робота триває, а про її хід ми постійно інформуватимемо в подальшому.