АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ – ВІЗИТІВКА ГРОМАДИ

Дата: 28.09.2021 16:43

У продовження  теми асфальтування доріг,  інформуємо, що сьогодні повним ходом триває асфальтування вулиці Польова в Ксаверівці та повністю завершено вулицю Коцюбинського   в Лисогорі.

Обидві вулиці мають для жителів неабияке значення і саме тому були враховані при визначенні черговості робіт. Польова – щільно забудована  з виїздом на міжнародну трасу, на Коцюбинського виходить багато провулків, а її виїзд на центральну дорогу закінчується  крутим підйомом, подолати який у негоду було практично неможливо. Багато теплих слів вдячності лунає на адресу сільського голови  Василя Романюка від жителів громади за цю таку важливу для усіх і потрібну роботу.

Найважливіше те, що роботи тривають майже у всіх населених пунктах, адже саме надійні дороги - запорука розвитку будь-якої місцини.