ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ОТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЕМ ВЕТЕРАНА

Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати, адже сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Але хочу наголосити, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

З нагоди свята я щиро вітаю наших поважних мешканців громади золотого віку та ветеранів! Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра, добробуту вашим сім'ям, поваги від рідних та близьких! І ніколи не почувати себе самотніми!

Якушинецький сільський голова            Василь Романюк