У ДАШКІВЦЯХ СВЯТКУЮТЬ ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

Сьогодні своє 90-річчя святкує житель села Дашківці, Василь Іванович Слободинський.

Усе своє життя іменинник сумлінно працював на очах у людей та для них,  у рідному селі, на місцевому господарстві на різних відповідальних посадах, а за свою добросовісну працю заохочувався безліч разів. Є ветераном праці.

Сьогодні Василь Іванович проживає у пошані земляків, передає сучасному поколінню безцінний життєвий досвід й мудрість.

Сільський голова Василь Романюк від імені усієї громади передав ювіляру сердечні вітання й вручив грошовий подарунок.

Миру й довгих років життя побажали Василю Івановичу і очільники  місцевих осередків первинних ветеранських організацій, працівники сільської ради.

Приєднуємось до найкращих побажань ювіляру і усі ми. Здоров'я Вам й довгих років життя, дорогий ветеране !