Привітання Якушинецького сільського голови Василя Романюка з Днем захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 10:08

Шановні земляки!

Вітаю Вас з Днем захисників і захисниць України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.
     14 жовтня ми відзначаємо
ще й величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому свято Покрови ми відзначаємо і як День Українського козацтва.

Сьогоднішнє вшанування символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників держави: від ватажків українського козацтва до воїнів АТО і ООС, які щоденно ризикують своїм життям заради свободи та незалежності України.
      У цей святковий день
, я висловлюю величезну вдячність всім тим, хто сьогодні є надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави, гідно несе службу у лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних людей.
         Зичу Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Слава Україні!

З повагою,