ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ ТГ ВАСИЛЯ РОМАНЮКА З ДНЕМ СЕЛА МАЙДАН!

Дата: 08.11.2021 08:41

Шановні односельчани!

Щиро вітаю вас з Днем села Майдан!

Ваше охайне й славне село споконвіку славилося любовю до своєї Батьківщини, неповторною культурною спадщиною, славетною, героїчною історією, своїми працьовитими людьми.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує героїчне минуле ще з козацьких часів до сучасності, сьогодення та майбутнє, адже історія кожного села є часточкою нашої історії. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі, готовність завжди стати на її захист,  заслуговують на глибоку повагу.

Дозвольте мені щиро привітати Вас всіх із Днем села!

Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ славного села Майдан, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все, успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Від щирого серця й від усієї душі, зичу усім Вам миру, здоров’я, щастя, добра, достатку,  щедрої долі, сили й наснаги в усіх Ваших справах і нових, добрих починань. Бажаю процвітання Вашому селу, щоденного зростання  рівня життя та добробуту людей, нехай народжуються і підростають діти, спокійно й захищено почуваються люди похилого віку.

Зі святом Вас!

Якушинецький сільський голова                 Василь Романюк