СПІВПРАЦЮЄМО ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ГРОМАД У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЗАЛУЧЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Дата: 09.11.2021 11:26

Днями до громади завітав виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник з питань досягнень щодо енергоефективності, успішного втілення сучасних технологій у цій сфері та створення нових енергоможливостей на рівні окремої громади.

Цей візит відбувся не випадково й вирішальними факторами тут стали застосування саме комплексного підходу до залучення  новітніх технологій та високопрофесійних фахівців від стадії проєктування до завершення будівельних робіт.

Як результат – економія енергоресурсів  в рази та створення  практично необмежених енергоможливостей із забезпечення, у першу чергу, об’єктів соціальної сфери.

Саме про це йдеться у відеоматеріалі на конкретному прикладі  Якушинецької громади, який пропонується Вашій увазі.

Перехід для перегляду відео за посиланням: