ВАКЦИНУЄМОСЬ НА МІСЦЯХ

Дата: 16.11.2021 10:44

Продовжує набирати обертів епідемія смертельно небезпечної хвороби, яка щодня забирає все більше людських життів, а Вінницька область рішенням державної комісії з ТЕБ та НС, вже віднесена до червоного рівня епідемічної небезпеки.

На сьогоднішній день у світі науково визнано лише один захід, який зменшує ризик летальності у випадку захворювання на коронавірус –  вакцинування, а простіше – вакцина рятує життя. Разом із тим, рішення про вакцинування, кожним приймається самостійно, з власних переконань.

Якушинецькою амбулаторією щоденно проводяться заходи з вакцинування жителів громади, включаючи вихідні дні (з 10.00 до 14.00 год.).

Однак, на сьогоднішній день, для багатьох жителів населених пунктів громади, які вирішили вакцинуватися,  проблемою є  дістатися Якушинецької амбулаторії.

У зв’язку із цим, на нараді  Якушинецької сільської ради, за ініціативи сільського голови Василя Романюка, прийнято рішення про створення можливості  вакцинування людей медичними працівниками  амбулаторії безпосередньо на місцях, в селах Лисогора, Ксаверівка, Слобода-Дашковецька, Майдан, Дашківці, Лукашівка, Іскриня, Микулинці, Некрасове, Пултівці, Махнівка, Широка Гребля, або довезення жителів цих сіл до Якушинецької амбулаторії і назад.

Для визначення часу вакцинування на місцях, розрахунку навантаження на медичний персонал, а  також забезпечення транспорту для  довезення до Якушинецької амбулаторії і назад, бажаючи вакцинуватися мають повідомити про це старостам старостинських округів за телефонами:

1. 098-525-75-35 – Міхайлова Валентина Віталіївна;
  2. 068-334-70-43- Фостик Андрій Іванович;
  3. 097-750-73-53 – Шумський Василь В’ячеславович;
  4. 097-782-73-16 – Заверуха Зоя Дмитрівна;
  5. 097-348-84-35 – Третяк Тетяна Михайлівна.

Бережіть себе і будьте здорові, адже вакцинація рятує життя!