У ДОПОВНЕННЯ ДО ПРОВЕДЕНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ.

Дата: 25.11.2021 15:17

Усі  пам’ятають, що лише кілька днів тому в громаді було проведено благодійну акцію щодо підтримки Вінницької клінічної багатопрофільної лікарні продуктами харчування у зв’язку із вкрай скрутною ситуацію стосовно забезпечення хворих на коронавірус гарячим харчуванням, яка склалася із-за понаднормового наповнення стаціонару.

На прохання медиків відгукнулися жителі усіх сіл громади, якими  було зібрано та передано лікувальному закладу понад дві тони овочів, фруктів, жирів, бакалейних виробів.

А вчора на ім’я Якушинецького сільського голови Василя Романюка, який власне і виступив ініціатором акції, надійшов лист-подяка медиків (перегляд за посиланням внизу), які висловили щиру вдячність кожному, хто брав участь, за вчасну і суттєву допомогу.

І питання тут зовсім не у якихось критеріях оцінки, а саме в єдності, чуйності та людяності.

Міцного здоров’я Вам усім. І бережіть себе.

Лист-подяка за посиланням: